O nas


DLACZEGO HENRYANDHELLEN?Każdy z nas czerpie radość z wielu źródeł. Dla nas najważniejszym elementem w budowaniu silnej firmy są relacje między ludźmi, przyjaźń i rodzina. Wierzymy, że bazując na tych wartościach jesteśmy w stanie tworzyć coś pięknego jednocześnie możemy wspólnie rozwiązywać graficzne problemy innych. Henryandhellen to nasze korzenie. To dziadek Henryk, który pokazał nie raz jak ważna jest w życiu pasja i babcia Helena, która zawsze powtarzała, że nie można się poddawać i wierzyć w to co się robi. To oni pokazali nam jak troszczyć się o najbliższych.

Henryandhellen zrodziło się 12 lat temu i to od pasji i zamiłowań graficznych pojawił się pomysł projektowania dla innych. Projektujemy z radością i dla każdego. Lubimy ludzi i lubimy szukać właściwych rozwiązań, z których obie strony są zadowolone ze współpracy.

Poznajemy się i poznajemy branże. Z niektórymi znamy się już wiele lat i nadal razem tworzymy fajne projekty.


O NAS

Jesteśmy niezależnym studiem projektowym, działamy od roku 2009. Obecnie współpracujemy z firmami rodzimymi jak i zagranicznymi. Posiadamy niezbędne wykształcenie kierunkowe, wiedzę oraz doświadczenie. Specjalizujemy się w tworzeniu spójnych oraz konsekwentnych graficznie komunikacji wizualnych. Stawiamy na nowoczesne oraz niebanalne rozwiązania. Na każdym etapie pracy analizujemy, sprawdzamy, badamy dogłębnie zagadnienie, uwzględniając jednocześnie wizję klienta o swoim produkcie , przedsięwzięciu. Dążymy do tego, aby każdy realizowany przez nas projekt był rozpoznawalny i wyróżniał się spośród całego reklamowego zgiełku.

Lubimy nowe wyzwania, bo to one pozwalają nam odkrywać nieszablonowe formy i rozwiązania.


OPINIE KLIENTÓW

 • Pustelnia
  Z Marią współpracuje nam się świetnie. Możemy jej zaufać jeśli chodzi o identyfikację i nie tylko. Tworzy projekty oryginalne i uniwersalne. Logo po wielu latach nadal jest świeże. Dziękujemy.
  Pustelnia
 • Piotr
  Wiedzą co robią.Zawsze doradzą. Mają wyczucie.
  Piotr
 • Katarzyna
  Z henryandhellen współpracujemy już od 10 lat projektując comiesięczne gazetki promocyjne. Szybki termin realizacji i duża biblioteka produktów to podstawa przy terminowych projektach. Nadajemy na tych samych falach.
  Katarzyna