GAZETKI REKLAMOWE

MATERIAŁY NA KONFERENCJE
3 października 2018
KATALOGI PRODUKTOWE
3 października 2018

Gazetki reklamowe jako narzędzie sprzedażowe


Gazetki promocyjne w wielu branżach nie tylko spożywczych to podstawowy element funkcjonowania firmy. Mimo nowoczesnych rozwiązań i możliwości technologicznych i szerokiego dostępu do aktualnych promocji w internecie, wielu klientów wciąż korzysta z klasycznej formy jaką jest gazetka reklamowo promocyjna. Jest to świetne narzędzie sprzedażowe.Gazetka reklamowa lub katalog produktowy w zależności od potrzeb może być wydawany co tydzień, co dwa tygodnie lub raz w miesiącu. Zazwyczaj asortyment prezentowany w gazetkach promocyjnych jest bardzo szeroki, jak również oferowany w bardzo korzystnych cenach. Wspólnie z klientam dopasowujemy odpowiedni format, odpowiednią ilość stron a przede wszystkim projekt. Doradzamy i dobieramy technologię w której ma być wydrukowana gazetka promocyjna. Taka forma reklamy może przyjąć różne formaty, może być składana, klejona czy szyta o różnej gramaturze papieru.

Pracując z Klientami z wielu branż wiemy, jak ważne są zdjęcia. Dlatego też przez wiele lat udało nam się stworzyć dość obszerną bibliotekę zdjęć produktowych. Projektowanie gazetek reklamowych i promocyjnych charakteryzuje się przede wszystkim tym że mają określoną datę-czyli termin w którym dana promocja obowiązuje. Wymaga to od nas szybkiego reagowania i terminowości. 

Fusce ut velit laoreet, tempus arcu eu, molestie tortor. Nam vel justo cursus, faucibus lorem eget, egestas eros. Maecenas eleifend erat at justo fringilla imperdiet id ac magna. Suspendisse vel facilisis odio, at ornare nibh.